Blog

TÜRKİYE’NİN TERCİHİ YENİ FİAT EGEA

23 Şubat 2018

Fiat Egea, 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli oldu. 2015 yılı sonundan itibariyle yollarla buluştuğu ilk günden bu yana 83 bin 419 adet satarak başarısını ortaya koyan Egea Sedan, 2017 yılında toplam 42 bin 990 satış adediyle Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili oldu.

 

Türkiye'de 2017 yılında en çok satan İlk 10 otomobil markaları.

07 Şubat 2018

Türkiye'de yeni otomobil satışları, 2017 yılında bir önceki yıla göre %4,52 oranında azalarak 722.759 adet oldu. Geçen yıl 756.938 adet yeni otomobil satışı gerçekleşmişti.

İşte Türkiye'de en çok satış gerçekleştiren otomobil markaları:

Yağmurlu Havada Güvenli Sürüş İçin Yapılması Gerekenler

23 Ağustos 2017

Yağmurlu havalarda güvenli araba kullanmanın birincil koşulu lastiklerdir. Kış mevsiminde kış lastiği, yaz mevsimin de ise yaz lastiği kullanma gerekliliğine önem vermelisiniz. Yaz lastiklerinizin dış derinliğinin 1.6 mm’den az olmaması gerekir.

Hava Filtrelerini basınçlı hava ya da su tutarak temizlemenin motora zarar vere bileceğini biliyor musunuz ?

23 Ağustos 2017

Araç kullanımı sırasında , hava filtreleri etrafında 100 dereceyi aşan  sıcaklıklar oluşabilmektedir. 

Yüksek kaliteye sahip malzemeler vil ebu sıcaklıklara maruz kaldığında  özelliklerini kaybetmeye başlarlar.

Ayrıca hava filtresini herhangi bir dış müdale ile temizlemeye çalışmak , filtre üzerinde kalıcı zararlar oluşmasına neden olur.

Kış Lastiği Uygulaması Başladı!

23 Ağustos 2017

Aracın yolla irtibatını sağlayan unsur lastiktir. Can güvenliği de lastiğin iyi olmasından geçmektedir. Kış ayları getirdiği soğuk havanın da etkisiyle, sürücüler için de zor zamanlar demektir. Sürücüler, yağmur ve karı da dikkate alarak her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır.Aracın yolla irtibatını sağlayan unsur lastiktir. Can güvenliği de lastiğin iyi olmasından geçmektedir. Kış ayları getirdiği soğuk havanın da etkisiyle, sürücüler için de zor zamanlar demektir. Sürücüler, yağmur ve karı da dikkate alarak her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır.

Yeni E Serisinin İç Mekanını Gördünüz mü?

23 Ağustos 2017

Mart 2016’da satışa çıkması tahmin edilen Mercedes’in yeni E Serisi küçük bir S Serisi ya da büyük bir C Serisi gibi görünüyor. Mevcut E Serileri’nden daha büyük ama daha hafif olacak yeni E Serisi alıcılarını şimdiden bekliyor olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.